Nemocnice uzavře kvůli opravě jídelnu. Vařit se bude i nadále

28. května 2024
V Litomyšlské nemocnici začne na konci května oprava budovy, ve které se mimo jiné nachází také jídelna. Ta bude proto dočasně zavřená. Vařit se však bude i nadále a klienti si mohou odnést obědy v jídlonosičích.

K uzavření budovy dojde 17. 6., provoz kuchyně ale zůstane zachovaný. Od 17. června si tak mohou strávníci z řad veřejnosti vyzvedávat obědy vždy od 11:00 do 13:15. Kuchyň je bude vydávat do jídlonosičů, vlastních či jednorázových, jejich použití však zpoplatní.

Oprava celé nemocniční budovy začne už 31. 5. a kromě zasklení venkovní terasy a kompletní rekonstrukce vzduchotechniky je v plánu i zateplení kuchyně a jídelny. Ta má být zavřená do půlky prosince. Termín znovuotevření se může změnit v souvislosti s postupem prací. Celá oprava budovy J je naplánovaná do února příštího roku.

O případných změnách bude nemocnice včas informovat.

Více informací o rekonstrukci najdete ZDE.