Novorozenecké oddělení nabízí nastávajícím maminkám konzultace nejen o bondingu

18. listopadu 2021
Dětské a novorozenecké oddělení Svitavské nemocnice zavádí pro nastávající maminky konzultační hodiny, při kterých se budou moci pediatrů zeptat na všechno, co je zajímá.

Na konzultaci se mohou nastávající maminky dostavit každé úterý mezi 13. a 15. hodinou. K dispozici jim bude pediatr, který jim zodpoví otázky týkající se například poporodního bondingu nebo péče o miminko. „Chceme, aby nastávající maminky měly možnost i za současné situace, kdy je řada kurzů a podobných akcí zrušena, zeptat na věci, které jim nejsou jasné, nebo je zajímají v souvislosti s bondingem a dalšími záležitostmi,“ říká primářka dětského a novorozeneckého oddělení Svitavské nemocnice Ludmila Pospíšilová.

Konzultace se budou konat v ambulanci dětského oddělení Svitavské nemocnice a není nutné se na ně předem objednávat.