Očkovací kapacity v Chrudimské nemocnici nestačí, v Pardubicích je kapacita zatím dostačující

10. prosince 2021

O očkování proti onemocnění covid-19 na očkovacím místě v Chrudimské nemocnici je nebývalý zájem. Zdejší kapacity aktuální poptávce nestačí. Proto doporučujeme všem, kteří čekají na termín, aby svou rezervaci na očkovacím místě v Chrudimské nemocnici zrušili a provedli novou registraci v Pardubické nemocnici. Zde je kapacita v současné době zatím dostačující.

Jak změnit termín očkování?

Termín očkování můžete změnit telefonicky přes linku 1221 nebo zaslat žádost na e-mail covid-podpora@nakit.cz. Pro vaše jednoznačné určení použijte v komunikaci ID rezervace, případně číslo pojištěnce. Helpdesk i infolinka jsou provozovány v pracovní dny od 8.00 do 19.00 hodin a o víkendech a svátcích od 9.00 do 16.30 hodin.

Pro pomoc s registrací k očkování proti covidu-19 můžete volat také krajskou infolinku 466 026 466. V provozu je v pondělí a ve středu od 8.00 do 17.00 hodin a v úterý, čtvrtek a pátek od 8.00 do 14.00 hodin.