Pozvánka na Den mediků v Nemocnici Pardubického kraje

3. října 2024
Nemocnice Pardubického kraje zve na tradiční akci Den mediků, který se letošní podzim uskuteční ve Svitavské, Litomyšlské a Orlickoústecké nemocnici.

Akce je ideální příležitostí pro studenty lékařských fakult, zejména 4., 5. a 6. ročníku, aby nahlédli do reálného provozu nemocnice a získali cenné zkušenosti. Program zahrnuje komentované prohlídky oddělení, praktické ukázky, neformální setkání s lékaři a mnoho dalšího. Navíc se dozví o možnostech uplatnění po ukončení studia.

Registrace je jednoduchá – stačí vyplnit přihlašovací formulář. Navštívit můžete jednu nebo všechny tři nemocnice. Další podrobnosti je možné si přečíst na webových stránkách Nemocnice Pardubického kraje v sekci Kariéra.  Nezmeškejte tuto příležitost a připojte se k nám na Dni mediků!

Těšíme se na vaši účast!