Urgentní příjem v Orlickoústecké nemocnici rozšiřuje provoz o ambulance

5. září 2022
Interní i neurologická ambulance, ambulance operačních oborů, pracoviště radiodiagnostiky, a nakonec i pohotovost. Do nové budovy urgentního příjmu v Orlickoústecké nemocnici se po lůžkovém oddělení ARO a jednotkách intenzivní péče stěhují i ambulantní provozy.

Jako první z ambulantních pracovišť budou v nové budově zprovozněny interní ambulance a neurologická ambulance, a to od 7. září. Ve stejný den bude zahájen také provoz expektačních lůžek. Od středy 21. září bude na urgentním příjmu zprovozněna ambulance operačních oborů.

V pondělí 26. září začne v urgentním příjmu fungovat také pracoviště radiodiagnostického oddělení a následně od 1. října se do nových prostor přesune lékařská pohotovostní služba pro dospělé.

Harmonogram přesunu:

interní ambulance, neurologická ambulance, expektační lůžka

7. září

ambulance operačních oborů

21. září

pracoviště radiodiagnostiky pro urgentní příjem

26. září

lékařská pohotovostní služba pro dospělé

1. října

Parkování před urgentním příjmem

Pacienty i další návštěvníky prosíme, aby využívali parkoviště před vstupem do budovy urgentního příjmu. Projet na toto parkoviště mohou řidiči vnitřkem areálu nemocnice (viz mapu).