V Pardubické nemocnici se bude konat seminář Lékové problémy a jejich řešení při terapii deprese

28. února 2017
V Pardubické nemocnici se uskuteční interaktivní dispenzační seminář na téma Lékové problémy a jejich řešení při terapii deprese II.
Seminář se bude konat ve čtvrtek 6. dubna 2017 od 18.00 do 21.00 hodin ve velké posluchárně v budově č. 13 u hlavní vrátnice. Akci pořádá Česká lékárnická komora. Na semináři budou přednášet prof. RNDr. Jiří Vlček, CSc., a MUDr. Tereza Szymanská. Seminář je zařazen do kontinuálního vzdělávání České lékárnické komory a je hodnocen 12 body. Cena kurzu je 300,- Kč (při platbě na místě 350,- Kč). Na seminář je možné se přihlásit na webových stránkách www.lekarnici.cz nebo telefonicky na České lékárnické komoře do 29. března 2017.