Změna ve vedení Litomyšlské nemocnice, řízením je pověřena MUDr. Fenclová

12. května 2016
Řízením Litomyšlské nemocnice byla pověřena náměstkyně pro léčebnou péči a primářka hematologicko-transfuzního oddělení MUDr. Zdenka Fenclová.

Ve středu 11. 5. 2016 byla náměstkem generálního ředitele pro zdravotní péči Vladimírem Ningerem zaměstnancům představena a pověřena řízením nová ředitelka Litomyšlské nemocnice MUDr. Zdenka Fenclová. Dosavadní ředitel MUDr. Miroslav Vlach v nemocnici nadále působí na pozici primáře ortopedického oddělení.

Pověření MUDr. Fenclové řízením trvá do doby vybrání ředitele či ředitelky řádným výběrovým řízením. „Výběrové řízení na pozici ředitele nebo ředitelky nemocnice bude vypsáno v druhé polovině letošního roku,“ dodal náměstek generálního ředitele pro zdravotní péči Vladimír Ninger.

Představení před zaměstnanci se také zúčastnili starosta města Litomyšl Radomil Kašpar, personální ředitel Tomáš Krejčík a náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Světlana Jeřábková. Tomáš Krejčík nastínil projekty, které by měly do regionu přilákat nové lékaře a sestry, jako je intenzívní spolupráce se školami a absolventy a také motivační programy pro zaměstnance.

Fotky z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.